СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Де краще лікувати гіпертонію і хвороби серця

комментариев: 0 / добавить комментарий

Основною перевагою чеських курортів є дуже високий рівень спеціалізації. Лікування захворювань серця, гіпертонії, стенокардії, ішемічній хворобі серця - це те чим славляться три курорти Чехії - Подебради, Теплиці над Бечвой і Франтішкови Лазне.

Розташоване в барвистій долині річки Лаба, чеське містечко Подебради, вже більше сторіччя привертає пацієнтів -"сердечників" зі всіх куточків земної кулі. Створюється враження, що тут лікарює сама природа.

Мінеральна вода, звана "Подебрадкой", широко застосовується, як засіб профілактики і лікування більшості хвороб серця: станів після інфаркту і всіх форм ішемічної хвороби серця. Перебування на курорті показане і безпосередньо в період після операцій на серці, запаленнях серцево-судинної системи, пороках серця, захворюваннях опорно-рухового апарату у сердечників, а також при комплексному лікуванні хронічних набряків ніг.

Напевно, навіть відомішим "серцевим" курортом славиться місто Франтішкови Лазне. Свою популярність курорт Франтішкови Лазне придбав завдяки унікальним за складом сірчано-залізистим торфам і мінеральним цілющим джерелам, які ефективно використовуються при хворобі серця і лікуванні більшості серцево-судинних захворювань. Кардіоваскулярна терапія і профілактика тут має багатющі традиції. Також місто Франценсбад допомагає пацієнтам позбавитися від гінекологічних захворювань і порушень опорно-рухового апарату.

Тут виходять на поверхню 24 джерела з підвищеним вмістом СО2, удосталь насичених мінералами, що лікують.

Останнім, напевно, менше всього відомим, "серцевим" курортом є моравський курорт Теплиці над Бечвой.

Основною гордістю цього дивовижного міста-курорту є високий рівень спеціалізації. Лікування захворювань серця - це те, чим відомі Теплиці над Бечвой. Крім того, з успіхом тут лікуються і такі діагнози, як високий артеріальний тиск, тромбози, варикоз. Пропонуються і спеціальні програми для пацієнтів з підвищеним рівнем холестерину в крові.

Завдяки сучасним способам діагностики і терапії, відповідно до міжнародної системи оцінки, курорт введений в міжнародний список курортних міст особливо "сприятливих для здоров'я".

І, само-собою, гості курортів Чехії не нудьгуватимуть в свій вільний час. Велосипедні прогулянки, верхова їзда, великий і малий теніс, заспокійливий петанг, заняття фітнесом, гольф, чарівні танцювальні вечори, концерти класичної музики, пізнавальні прогулянки і екскурсії по околицях - поза всяких сумнівів кожен знайде тут розвагу по серцю.

Інфо: електронний каталог статей

источник: bavarmed.com | комментариев: 0 | просмотров: 142 | 18/12/2009
Читайте также:
Перевозка больных
Перевозка больных является важной частью лечебного процесса. Правильна ...
Магнит, как пропуск внутрь организма
Поскольку мрт является без операбельной методикой – врачу радиологу не ...
УЗИ мошонки
В статье описаны причины по которым мужчинам иногда следует провести у ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Де краще лікувати гіпертонію і хвороби серця»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/de-krasche-likuvati-gipertoniyu/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/de-krasche-likuvati-gipertoniyu/">Де краще лікувати гіпертонію і хвороби серця</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/de-krasche-likuvati-gipertoniyu/]Де краще лікувати гіпертонію і хвороби серця[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ