СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Шуби - це Тисмениця

комментариев: 0 / добавить комментарий

ХУТРО - ЦЕ ШУБИ, А ШУБИ - ЦЕ ТИСМЕНИЦЯ

Мода на хутро не проходить століттями. Хутряна шуба завжди слугувала символом високо стилю та гарного смаку, який не кожному по кишені. І сьогодні із приходом зими на модних подіумах всього світу ми бачимо одяг з натурального хутра: каракуль і песець, норка і соболь, величезна кількість фасонів, кольорів, найнеймовірніші поєднання різних видів хутра. Серце будь-якої жінки скинеться, при погляді на справжню хутряну шубу - один з основних модних трендів цього року.

Але перш ніж кидатися до дорогого модного бутіка відомого французького чи італійського бренду, зверніть увагу на прекрасні творіння вітчизняних модельєрів. Витвори українських митців з використанням прикарпатського хутра втілюють останні тенденції хутряної моди, мають надзвичайно високу якість та значно ближче до ваших уявлень про оптимальні ціни.

А українське хутро - це, в першу чергу, продукція цілого сімейства підприємств, розташованих у прикарпатському містечку Тисмениця. Краса місцевого хутра відповідає мальовничості пейзажів. На протязі вже кількох століть тут передаються з покоління у покоління традиції якості і секрети майстерності. Місцеві умільці творять справжні чудеса з найкращих видів хутра. Хутряні вироби з Тисмениці широко відомі не тільки по всій Україні, а й далеко за її межами.

До сучасного зимового одягу висуваються високі вимоги: він повинен бути не тільки теплим та гарним, а й модним, елегантним, комфортним. І саме ці слова найточніше описують високоякісні шуби, виготовлені на підприємствах Тисмениці, з яких одне з найкращих - "ХутроСвіт". Саме тут ви зможете придбати хіти зимового сезону-2009.

"ХутроСвіт" працює на хутровому ринку вже більше 15 років і за цей час зміг зібрати колектив професіоналів високого класу, здатний створювати такі моделі шуб та манто з натурального хутра, які задовольнять найвибагливіші смаки сучасних модниць. Якість наших хутряних виробів відповідає європейському завдяки постійному контролю якості обробки шкірок та використанню новітніх технологій в сфері пошиття одягу з хутра.

Обираючи довжину ворса, стиль та фасон хутряного виробу слід орієнтуватися не тільки на модні тенденції, а й на погодні умови. Для холодних і сирих зим України краще підійдуть шуби з універсального та розкішного хутра норки або з ніжного та аристократичного каракулю. Пальта та аксесуари з інших видів хутра стануть у нагоді вітчизняним модницям в більш теплі та сонячні сезони.

Широкий асортимент усіх цих хутряних виробів пропонує фірма "ХутроСвіт" та найкращі майстри Тисмениці за відносно невисокими цінами. Наші представники є в усіх великих містах України та Росії. Гнучка система знижок та можливість купити не тільки готові вироби, а й хутро-сировину зацікавлять оптових покупців, що можуть підтвердити наші численні покупці та партери.

Якісно зроблена шуба з цінних видів хутра багато років буде слугувати вам як зразок красивого, елегантного і, одночасно, практичного одягу. Враховуючи щороку зростаючий попит (а отже і ціни) на шуби з натурального хутра, вважайте купівлю нашої продукції справжньою інвестицією.

З року в рік зберігається мода на шуби з норки, адже не дивлячись на мінливість модних тенденцій, високо цінується саме її хутро. До того ж жінка, одягаючи норкову шубу перевтілюється у розкішну, витончену та впевнену у собі аристократку, яка зможе підкорити будь-якого чоловіка.

Особливою увагою модниць у цьому сезоні користуються шуби, манто та пальта зі шляхетного каракулю. В колекції компанії "ХутроСвіт" ви знайдете актуальні як класичні, так і молодіжні моделі шуб та пальт з різноманітними варіантами комірів не тільки з каракулю, а й з норки або песця, що пасують жінкам різного віку та статусу.

Серед широкого асортименту наших фасонів молодим жінкам ми рекомендуємо звернути увагу на оригінальні моделі, серед яких курточка за каракулю або нутрії яскравого коралового кольору з коміром з хутра лами, авангардна модель "летюча миша" з хутра норки-хрестовки та широкий вибір моделей з капюшонами.

www.hutrosvit.com

автор: ХутроСвіт
источник: www.hutrosvit.com/ua | комментариев: 0 | просмотров: 11086 | 31/03/2016
Читайте также:
Окрашивание волос в салоне красоты и дома. В чем разница?
В салоне красоты de Lis г. Киева вы получите тот результат окрашивания ...
Эффективная и безопасная чистка лица в салоне
Чистка лица – косметологическая процедура, избавляющая кожу от орогове ...
Как мужчине выбрать нижнее белье для своей женщины: 5 полезных советов
Во всем мире миллионы мужчин постоянно мучит вопрос - как выбрать и ку ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Шуби - це Тисмениця»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/shubi-tse-tismenits/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/shubi-tse-tismenits/">Шуби - це Тисмениця</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/shubi-tse-tismenits/]Шуби - це Тисмениця[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ